Barbados Pleťový balzám pro citlivou pokožku

REF # AL30500-50 / 50 ml/ Barbados Pure Balm

REF # AL30500-150 / 150 ml/ Barbados Pure Balm

Tato zklidňující emulze je určena pro mastnou / kombinovanou pleť, která je zejména citlivá při změnách ročního období nebo prostředí. Snadno se vstřebává a okamžitě zanechává pokožku zklidněnou a bez lesku nebo pocitu mastnoty.

Složky v receptuře tohoto balzámu, včetně konzervačních látek, pocházejí na 99% z přírodních zdrojů. Je obohacen o ploštičník hroznatý, který je dlouhodobě známý mezi domorodými indiánskými kmeny pro své silné zklidňující schopnosti a účinnost při léčbě problematické T-zóny. Vitamin E funguje přírodní stabilizátor rostlinných změkčovadel ve složení: olivového skvalanu a čistého tekutého jojobového vosku.

Díky jemné vůni je perfektní volbou pro kvalitní denní nebo noční péči pro tento typ pleti. Při klinickém testování bylo zjištěno, že je tento přípravek hypoalergenní a vhodný pro citlivou pokožku.

Pokyny: naneste na krk a obličej (zejména na sušší oblasti) ráno nebo večer.

 

 

 

 

 

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.