Barbados Scalex přírodní exfoliační gel

 REF # AL30204-40/ 40 ml/ Barbados Scalex Natural Exfoliating Gel

REF # AL30204-225/ 225 ml/ Barbados Scalex Natural Exfoliating Gel


Jemný exfoliační gel, který změkčuje pleť a odstraňuje z ní nadměrnou mastnotu a odumřelé buňky. Ideální pro jemnou pokožku, neobsahuje žádné AHA-kyseliny ani abrazivní částice a neobsahuje konzervační látky.

Bohatý na přírodní oleje (olivový, jojobový, makadamiový a olej ze semen morindy barvířské) a zklidňující bylinné výtažky (kořen lopuchu a měsíček lékařský), které zajišťují optimální změkčení pleti.

Minerální voda z Mrtvého moře a přírodní polyoly vyvažují vlhkost pokožky a zanechávají ji po použití čistou a hedvábně hebkou.

SCALEX poskytuje důkladné čištění na přírodní bázi a vyhlazuje nerovné povrchy různých typů pleti. Může být také použit jako základ pod jemnější scrub na citlivou mastnou / kombinovanou pleť.

SCALEX nabízí ideální přírodní péči při seboroické dermatitidě a jiných obdobných zdravotních potížích na pokožce hlavy, pokud se používá ve vaně nebo ve sprše. Užívejte jednou týdně, či v případě potřeby.

Použití: jemnými masážními pohyby naneste na povrch pokožky tenkou vrstvu gelu.

Nechte jako masku na 1-2 minuty.

Naneste vrstvu aloe vera gelu na povrch a masírujte, než vznikne emulze.

Odstraňte vlhkým tamponkem nebo opláchněte vodou.

Biopeeling lze úspěšně použít na pokožku hlavy v případě přetrvávající seborei (lupů).

 

 

 

 

 

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.