Barbados zklidňující emulze

 REF # AL30201/ 75 ml/ Barbados soothing emulsion

pro citlivou / kombinovanou pleť

Obohaceno o přírodní změkčovadla, která podporují obranyschopnost pokožky (fytosteroly, jojobový olej a propolis). Prémiové extrakty z květů měsíčku lékařského a zimolezu v kombinaci s truskavcem bohatým na minerály zklidňují pokožku. Hydratující extrakt z listů Aloe Vera zanechává příjemný pocit po aplikaci.

Tapiokový škrob, vyskytující se v emulzi, zanechává pokožku zklidněnou a hladkou. Extrakty z pryskyřice: myrhy, kadidlovníku a řečíku lentišku, podporují hygienu a odolnost pokožky vůči vnějším faktorům.

Extrakt z moringy olejodárné, bohatý na kyselinu olejovou a antioxidanty, zlepšuje pružnost pokožky a snižuje TEWL pokožky (trans-epidermální ztráta vody).

Vitamin E působí společně s derivátem vitaminu C jako stabilizátor a efektivní antioxidant sloužící k udržení kvality přírodních složek v receptuře a chrání před volnými radikály. Snadno se roztírá a rychle se vstřebává.

Pokyny: po sprše jemně osušte pokožku ručníkem a naneste krém na požadované oblasti (obličej nebo tělo). Emulze se snadno vstřebává a není nutné používat intenzivní masážní pohyby, obzvláště pokud hrozí narušení povrchu citlivé pokožky.

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.

   

 • MOBILNÍ OBCHOD LITOMYŠL

  17.9.2020

  Ve Dnech  17-18. 2020

  Mobilní Obchod Na Adrese :

  Smetanovo Náměstí 47 ,

  Litomyšl    

  Chcete-Li Objednat Termín Návštěvy, Zavolejte Na Číslo:

  Mob: 608 869 060

  Gabriela Vrbková