Barbados Zklidňující maska

 REF # AL30101-75/ 75 ml/ Barbados Soothing Mask 

REF # AL30101-250/ 250 ml/ Barbados Soothing Mask

Jemná gelová maska je určena ke zklidnění a zmírnění zarudnutí citlivé pokožky se seboroickou dermatitidou. Ideální pro kombinovanou pokožku s problematickou T-zónou. Změkčuje. zvlhčuje pokožku. zmírňuje podráždění a zarudnutí. . Má silný sedativní účinek. Má antimikrobiální  účinek. normalizuje aktivitu mazových žláz. Maska první pomoci pro podrážděnou pokožku.

Maska je zejména vhodná pro použití v čase měnících se ročních období či prudkých změnách v počasí, a to lokálně na těch částech obličeje, které jsou citlivější a náchylnější na podrážděnost a suchost. Složení: Aloe extrakt. rakytník řešetlákový. zimolez. extrakt z forsythie zvadlý. vitamín E. allatoin.

Použití: Naneste na obličej velkorysou vrstvou po dobu 20 minut a odstraňte vlhkým hadříkem. Doporučuje se používat 2 - 3 krát týdně. Lze aplikovat lokálně nebo po celé tváři.

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.

   

 • MOBILNÍ OBCHOD LITOMYŠL

  17.9.2020

  Ve Dnech  17-18. 2020

  Mobilní Obchod Na Adrese :

  Smetanovo Náměstí 47 ,

  Litomyšl    

  Chcete-Li Objednat Termín Návštěvy, Zavolejte Na Číslo:

  Mob: 608 869 060

  Gabriela Vrbková