Barbados Zklidňující přírodní Aloe Vera gel

 REF # AL30209-125/ 125 ml/ Barbados Pure Soothing Aloe Vera Natural Gel

REF # AL30209-250/ 250 ml/ Barbados Pure Soothing Aloe Vera Natural Gel

    REF # AL30209-625/ 625 ml/ Barbados Pure Soothing Aloe Vera Natural Gel    


 Aloe gel je známý svými blahodárnými účinky na pokožku: zklidňuje pokožku po spálení nebo popáleninách, zvlhčuje ji, osvěžuje a zmírňuje zarudnutí.

Poskytuje vynikající zklidňující péči po různých typech fototerapie, jelikož urychluje hojení a skvěle hydratuje. Ideální pro použití v salonu i jako součást domácí lékárničky.

Aplikace:

Jako zklidňující maska:

Naneste velkorysou vrstvu na požadované oblasti, aby maska ​​vydržela vlhká a nechte působit po dobu nejméně 15 - 20 minut.

Jako přírodní peeling:

Naneste tenkou vrstvu přípravku Scalex přírodní exfoliační gel z řady Barbados pomalými masážními pohyby na požadované oblasti. Přidejte velkorysou vrstvu přírodního gelu a masírujte přes Scalex. Vzniklou emulzi rozhlaďte na obličeji a přebytek setřete vlhkou tkání.

 

 

 

 

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.