Pleťové tonikum pro delikátní, normalní až mastnou pleť

REF # AL30207/ 200 ml/ Barbados Facial Toner for Oily Problem Skin 

Nealkoholické tonikum na mastnou, citlivou (seboroickou) pokožku, které na pleť působí protizánětlivým účinkem, vyrovnává pH pokožky a podporuje její regeneraci.

Obsahuje jemnou šťávu z okurek a výtažek z vilínu, které pokožku zklidňují a dodávají jí zpevňující účinek. Aromatické oleje z rozmarýnu a levandule působí jako přírodní antioxidanty, mají přirozenou vůni a zlepšují hygienu mastné pokožky. Používejte jako denní pleťové tonikum, kterým dokončíte proces čištění.

Pokyny: pro každodenní čištění tímto tonikem navlhčete měkkou tkáň nebo bavlněný tampónek a naneste na celý obličej, vyhněte se kontaktu s očima. Před vystavením pleti slunečnímu světlu použijte ochranný denní krém s  faktorem SPF 15 nebo vyšším. Aktivní složky: šťáva z listů aloe pravé, betain, azeloyl draselný diglycinát, kyselina salicylová, kyselina sorbová, extrakt z okurky, alantoin, heřmánkový květ.

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.

   

 • MOBILNÍ OBCHOD LITOMYŠL

  17.9.2020

  Ve Dnech  17-18. 2020

  Mobilní Obchod Na Adrese :

  Smetanovo Náměstí 47 ,

  Litomyšl    

  Chcete-Li Objednat Termín Návštěvy, Zavolejte Na Číslo:

  Mob: 608 869 060

  Gabriela Vrbková