Front-clear

Kosmetická řada Clear je navržena tak, aby poskytovala péči pro mastnou a citlivou pokožku s kožními problémy jako jsou zvětšené, ucpané póry, černé tečky a nadměrná sekrece mazu, neboli různé příčiny, které vedou k mastnému povrchu. Tato řada je zaměřena na prevenci trvalých následků jako je zjizvení nebo hyperpigmentace spojené s vystavením poškozené pokožky UV záření.

REF # AL10200

Jemná čisticí pěna
REF # AL10201

Minerální tekuté mýdlo pro mastnou a problematickou pleť

REF # AL10202 Propolisové tonikum pro mastnou a problematickou pleť
REF # AL10100 Salvital bio-peeling z Mrtvého moře
REF # AL10101 Krystalický peeling Ananas 
REF # AL10102 Minerální oplachovací peeling
REF # AL10300 Skin Balancer - vyrovnávač pleti 
REF # AL10301 Hamamelis hydratační krém
REF # AL10500 Čistící bodové ošetření –Dry Touch
REF # AL10103 Provit krémová maska
REF # AL10104 Astrigent bahenní maska
REF # AL10105 Vyrovnávací zklidňující hydratační maska
REF # AL10107 Hydrator Intenzivní chladicí gelová maska
REF # AL10106 Black Silt Aktivační bahenní maska

 Účinné látky jsou:

Gel z Aloe Vera obsahuje cenné látky, které byly využívány v léčitelství již ve starém Egyptě. Pro své blahodárné vlastnosti je aloe velmi žádaná i v dnešní době.

Aloe Vera podporuje přirozenou obranyschopnost. Patří mezi antioxidanty, přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a k normálnímu stavu pokožky.  Potlačuje duševní a tělesnou únavu. Detoxikuje organismus, přispívá k normální funkci střevního a trávicího traktu. Normalizuje hladinu glukózy v krvi.

Mrtvé moře je bezodtoké slané jezero, které se rozkládá mezi Izraelem na západě a Jordánskem na východě. Nachází se 420 metrů pod hladinou světového oceánu a je nejníže položeným odkrytým místem na zemském povrchu, nejníže položeným slaným jezerem na světě.

Mrtvé moře je celosvětově známé pro své jedinečné schopnosti léčit mnoho nemocí a řešit řadu zdravotních problémů. Je jedním z nejbohatších světových zdrojů soli a léčivého bahna, vyznačuje se vysokou koncentrací minerálů ve vodě, především hořčíku, vápníku, draslíku, bromu a dalších.

 

 

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.