Clear Hydrator Intenzivní chladicí gelová maska

 REF # AL10186-350 / 350 ml/ Clear Hydrator Intensive Quenching Mask 350 ml

Tato maska s chladícím účinkem je 100% přirodní náhrada za hydratační ošetření párou, které se tradičně používá k „otevírání“ pórů před hloubkovým čištěním od nečistot. Tento hluboce hydratující biologický gel působí na povrch pleti tak, že po nanesení produktu její povrch mírně nabobtná, čímž připraví póry k důkladnému a efektivnímu čištění.

Intenzivně hydratuje pokožku a zároveň zmírňuje zarudnutí a zklidňuje pokožku díky přítomnosti složek, jako jsou sléz, zelený čaj a aloe vera. Umožňuje provádět hloubkové čištění postupně, přičemž hydratační masku udržuje déle tam, kde je to potřeba.

Pokyny: 1) Naneste velkorysou vrstvu masky, aby zůstala vlhká po dobu nejméně 15 - 20 minut před zahájením hloubkového čištění pórů.

2) Odstraňujte masku navlhčenou tkání po částech, počínaje místy, kde je nečistot méně, konče oblastmi, které vyžadují důkladnější péči.

3) Po hloubkovém čištění ihned na ošetřená místa naneste přípravek CLEAR Dry Touch.

4) Poté, co se postupně očistí povrch celého obličeje, je pokožka připravena k aplikaci CLEAR Mask.

 

 

 

 

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.