Clear krystalický peeling Ananas

REF # AL10101-60 / 60 ml/ Clear Ananas Crystal Peeling

REF # AL10101-250 / 250 ml/ Clear Ananas Crystal Peeling

Anna Lotan A-Clear Ananas Crystal Peeling 60ml: Amazon.co.uk: Beauty

Pleťový peeling s pastovou konzistencí na základě minerálů z Mrtvého moře, jojobového vosku, oleje z měsíčku lékařského a extraktu z ananasu.

Odstraňuje odumřelé buňky, zesvětluje pleť a čistí zvětšené póry pokožky, díky čemuž jsou černé tečky mnohem méně patrné.

Extrakt z jitrocelu a kukuřičný škrob přispívají k vyrovnávání pokožky a přidávají jí pocit hebkosti. Enzymatický extrakt z ananasu napomáhá v odstraňování odumřelých buněk a použití slupky ananasu ve složení výrazně zmírňuje pocit  iritace po depilaci.

Výživné oleje chrání povrch pokožky a udržují její vlhkost.Vysoce koncentrovaný produkt, tudíž je k dosažení požadovaného výsledku zapotřebí pouze malé množství.

Pro aktivaci ošetření postupně přidávejte vodu nebo menší množství revitalizujícího AHA Lotion gelu (pokud je žádoucí silnější exfoliace). Krystalické kuličky v gelu se snadno rozpustí a následně zanechávají pokožku čistou a hladkou.

Pokyny: peeling do pokožky nevtírejte, jen ho jemně rozprostřete po tváři a masírujte pomocí navlhčených prstů krouživými pohyby po dobu 1-2 minuty, než se rozpustí krystalické kuličky.

Nakonec peeling opláchněte studenou vodou. V důsledku přítomnosti minerálních solí v produktu může být na poškozené pokožce cítit mravenčení, které po opláchnutí přestane.

 

 

 

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.