Clear minerální oplachovácí peeling

 REF # AL10102/ 100 ml/ Clear Peeling Rinse Off Exfoliating Scrub

Hluboce čisticí pleťový peeling, který po každém použití zanechává pokožku čistou a hladkou.

Minerální krystalky z Mrtvého moře fungují jako abrazivní částice, které se po přidání vody okamžitě rozpustí, což usnadňuje a urychluje proces čištění.

Směs přírodních změkčovadel (Jojoba & kokos) udržuje pokožku jemnou, odstraňuje přebytečnou mastnotu v pórech a minimalizuje výskyt černých teček. Pšeničné proteiny a Aloe vera hydratují svrchní vrstvu pokožky, což napomáhá v odlupování a odstraňování mrtvých buněk z povrchu kůže.

Receptura tohoto peelingu je dostatečně jemná a šetrná, čímž umožňuje každodenní použití na mastnou a problematickou pleť, aniž by způsobovala její nadměrné vysychání.  Vyroben výhradně  z přírodních surovin udržitelnými technologiemi (bezpečná a šetrná konzervace bez použití sulfátů, jemná přírozená vůně). Vzhledem ke koncentrovanosti přípravku, i malé množství poskytne maximální užitek za krátkou dobu.

Pokyny: naneste menší množství peelingu na obličej. Navlhčenými prsty jemně roztírejte za postupného přidávání vody, dokud se zcela neopláchne. Opakujte denně nebo podle potřeby. Po použití peelingu již není nutné žádné další čištění.

 

 

 

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.