Clear Vyrovnávací zklidňující hydratační maska

 REF # AL10105 / 100 ml/ Clear Mask Soothing Moisture Balance 100 ml 

Tato lehká, zklidňující krémová maska, určená zejména pro péči o mastnou pokožku, nabízí okamžitou úlevu po hloubkovém čištění pórů. Když je aplikována tenká vrstva, slouží jako zvlhčovač pokožky. Obsahuje extrakt z aloe, lišejníku, medu a derivát skořice.

Díky zvýšené penetrační schopnosti bojuje proti kožním problémům mastné pokožky s vysokou účinností. Dále také zadržuje vlhkost pokožky, čímž minimalizuje ucpávání pórů. Přírodní změkčovadla v masce byla pečlivě vybrána z těch, která jsou nejméně náchylná k oxidaci (Jojoba a Triglyceridy). Vitamin E působí jako antioxidant a v kombinaci s přirozeně získanými přírodními složkami udržuje kvalitu přípravku.

Pokyny: Naneste velkorysou vrstvu této zklidňující masky na požadované oblasti a nechte 15–20 minut působit. Přebytek jemně odstraňte navlhčeným hadříkem. Není nutné žádné oplachování. Opakujte 1-2krát týdně nebo vždy, když je třeba zklidnit pokožku.

 

 

 

 

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.