Greens Aloe čirý gel

REF # AL80203/125ml / Greens Aloe Pure Gel 

Greens-aloe

Čerstvá šťáva ukrytá v listech Aloe Vera slouží jako základ pro tento přírodní (obsahuje 99% složek rostlinného původu) zklidňující gel.

Bohatý obsah polysacharidů, konzervovaných pomocí výtažků z květin, intenzivně hydratuje, vysoce účinně zklidňuje pokožku a zmírňuje zarudnutí křehkých typů pleti s viditelnými kapilárami. Klinické testování potvrdilo, že je přípravek hypoalergenní a vhodný pro citlivou pokožku.  

Tato přírodní alternativa k tradiční šťávě z aloe je vynikající na zklidňující obklad nebo jako doplňkový produkt pro jemný biologický peeling na citlivou pokožku.

Gel se také nanáší jako chladicí hydratační maska, která účinně zklidňuje pokožku po spálení sluncem, nebo jako závěrečné ošetření po peelingu obličeje.

Pokyny: aplikujte v dostatečně velkorysé vrstvě na požadované oblasti, abyste vytvořili zklidňující masku, která zůstane vlhká po dobu nejméně 15 - 20 minut.

 

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.