Greens Camellia Tónovací denní krém s kamélií SPF 30

REF # AL80302/70 ml/ Greens Camellia Tinted Day Cream SPF 30

Ton-day

Komplex přípravků Greens-line uvolňuje svaly, zmírňuje mimickou zátěž a napomáhá pokožce se rychle začít zotavovat. Při pravidelném používání je proces obnovy jasně viditelný, jelikož rysy obličeje získávají zřetelné kontury.

Chcete-li vyrovnat tón pleti (bez výrazných vad), pomůže Vám tato denní báze s hydratačním účinkem a SPF 30 od Anny Lotan.

Produkt má lehkou strukturu a je vhodný pro všechny typy pleti. Tento denní krém s ochranným faktorem se dokonale hodí i pro kombinovanou pleť, protože nezpůsobuje mastný pocit a nezanáší póry.

Krém je obohacen o extrakt ze zeleného čaje, který je, společně s obsaženým Vitaminem E, silným přírodním antioxidantem. Vhodný pro použití po celý rok a při aktivním slunci účinně chrání obličej před vznikem pigmentace a pih.

Tónovací denní krém s kamélií SPF 30 nejen dodává Vaší pokožce zdravý vzhled, ale také ji chrání před UV paprsky a aktivně ji zvlhčuje. Věk: 25+

Pokyny: naneste krém na očištěnou pokožku 20 minut před vystavením pokožky slunečnímu záření.

Lehký zvlhčující denní krém "Camellia" SPF30 + je obohacen o vitamín E a extrakt ze zeleného čaje - přírodní antioxidant. Mikropigmenty v krému navíc zvyšují ochranu před sluncem. Kamélie ve složení maximálně chrání pokožku před UVA a UVB paprsky, brání vzniku pigmentačních skvrn a předčasnému stárnutí pokožky.

Krém má lehkou strukturu, snadno a rychle se vstřebává. Vyrovnává tón pleti a přizpůsobuje se odstínu pokožky. Díky tomuto krému získá pleť hladký povrch, rovnoměrný odstín, potřebnou hydrataci a účinnou ochranu před sluncem.

Účinné látky: oxid titaničitý, oxid železitý, jojobový olej, extrakt z květů zimolezu, ethylhexylmethoxycinnamát, extrakt ze zeleného čaje, extrakt z plodů rakytníku, vitamin E.

 

 

 

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.