Greens Garden Cress řeřichová maska

REF # AL80101/70 ml / Greens Garden Cress Mask 

Maska

Tato exkluzivní pleťová maska ​​obohacuje pokožku živinami a vitalitou z klíčků řeřichy seté a poskytuje jí okamžitý pocit pohodlí a svěžesti.

Maska je speciálně navržena pro intenzivní hloubkovou hydrataci. Lipozomální struktura přípravku podporuje přirozené funkce pokožky a zajišťuje cílený přísun aktivních přírodních složek do její nejhlubších vrstev.

Extrakt ze slézu poskytuje dodatečný zklidňující účinek, oleje z mrkve, bambucké máslo, skvalan - dokonale zjemňují pokožku; fosfolipidy a sfingolipidy (analogy lipidů v kůži) pomáhají posilovat ochrannou bariéru a snižovat TEWL (trans-epidermální ztrátu vody).

Použití: lehkými masážními pohyby naneste velkorysou vrstvu masky na pokožku obličeje a krku. Nechte působit 15-20 minut, přebytečnou masku lze z povrchu pokožky snadno odstranit měkkým navlhčeným ručníkem. Používejte 1–2krát týdně nebo podle potřeby.

Aktivní složky­­: výtažek z klíčků řeřichy seté (antioxidant), extrakt ze slézu, mrkvový olej, bambucké máslo, skvalan, fosfolipidy a sfingolipidy, kaprylové triglyceridy, mrkvový olej, lecitin, glycin, vitamin E.

 

 

 

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.