Greens Instantní liftingové sérum

REF # AL80202/30 ml  / Greens Instant Lift 

Inst-lift

Aktivní vyhlazující a zpevňující sérum s dvojitým účinkem: okamžitý vnější liftingový účinek - přípravek je založen na sezamových bílkovinných vláknech, která pokožku snadno napnou a dodají jí příjemný pocit hladkosti a pružnosti, aniž by ji vysušovaly.    

Hluboký, dlouhotrvající vyhlazovací účinek na bázi peptidů – zajištěn pomocí výtažku z květu ibišku (uvolňující podkožní svaly a následně vyhlazující vrásky) a prolinu (cíleně nasycuje pokožku velkým množstvím vlhkosti).

Extrakt z jemných lotosových květů v kombinaci se skvalanem olivového oleje zjemňuje pokožku a dlouhodobě zlepšuje její stav.

 Sérum může sloužit jako vynikající základ pod make-up.

Několik kapek Vám umožní skrýt stopy únavy a dodá Vaší pokožce zářivý mladistvý vzhled.  Účinné látky: hydrolyzovaný sezamový protein, listová šťáva z aloe, výtažek z lotosu a rostlinné změkčovadlo, extrakt z ibišku a prolin, glycerin.

 

 

 

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.