Greens regenerační noční balzám na suchou pleť  35+

REF # AL80303/50 ml  / Greens replenishing balm night-time care

Greens-night-time

Regenerační noční balzám, který vyživuje pleť účinnými aktivními látkami, zatímco relaxujete.

K nejaktivnější obnově buněk dochází v noci, proto použití tohoto výživného nočního krémového balzámu přispívá k nejúčinnějšímu uzdravení a regeneraci Vaší pleti.

Extrakt z heřmánku uvolňuje napětí a zlepšuje mikrocirkulaci krve.

Extrakt z ibišku obsahuje mnoho užitečných látek, díky kterým: aktivně hydratuje epidermis, vyhlazuje mimické vrásky a také odstraňuje otoky.

Extrakt ze zeleného čaje je nejlepším přírodním antioxidantem, dodává buňkám pokožky kyslík a zpomaluje proces stárnutí obličeje.

Kyselina glykolová po celou noc tónuje Vaši tvář.

Aplikujte na obličej, krk, dekolt, vyhýbejte se oblasti očí.

Vzhledem k přítomnosti kyselin glykolových na začátku používání krému lze pociťovat mírné brnění. Po dobu používání krému (v průběhu minimálně 21 dní) je nutná denní aplikace ochranných přípravků s SPF 20-30.

Složení: Aloe šťáva, výtažky z heřmánku, pohankové klíčky, zimolez, ibišek, zelený čaj, kyselina glykolová, skvalen, sodík PCA, fruktóza, glycin, močovina.

 

 

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.