Greens Vitamínová liftingová essence

REF # AL80205 /50 ml / Greens Vital lifting fluid 

Vital-lift

Obohacené liftingové kapky s aktivní recepturou pro zralou pleť (od 45 let), která intenzivně redukuje vrásky.

• Liftingového efektu je dosaženo pomocí synergie tří aktivních složek:

• Acetylhexapeptid-3 (argirelin) - syntetický lipoprotein – derivát proteinu nervové tkáně: redukuje vrásky, má svalový relaxační účinek podobný botulotoxinu A (Bottox), proto se jedná o vysoce účinnou a bezpečnou alternativu k injekcím. Netoxický, nemá žádné vedlejší účinky.

• Oligopeptid (Myoxinol) extrahovaný ze semen ibišku - dočasně blokuje mechanické procesy vzniku mimických vrásek a vyhlazuje je. Díky svému silnému antioxidačnímu účinku chrání pokožku, brání působení volných radikálů a biologickému stárnutí pokožky.

• Kyselina gama linolenová extrahovaná ze semen brutnáku lékařského (Borage) doplňuje složení krému ve formě fosfolipidu, který snadno proniká do pokožky a rychle se vstřebává, pomáhá obnovit epidermální bariéru a podporuje její funkci, zlepšuje schopnost pokožky zadržovat vlhkost a zvyšuje její pružnost..

Přípravek je bohatý na skvalen, který aktivně předchází vysušování pokožky, má zvlhčující, baktericidní vlastnosti, omezuje vznik otoků, vyrovnává tón pleti, poskytuje zdvihací a omlazující účinek.

Efekt vyhlazení vrásek nastává okamžitě a působí po několik hodin díky bylinným extraktům a dalším zvlhčujícím, výživným a ochranným složkám.

Rychlost tohoto účinku je způsobena instantní penetrací pokožky přípravkem a následným pronikáním aktivních složek séra do hlubokých vrstev pokožky.

Přípravek obsahuje: výtažky z heřmánku, pšeničné klíčky, pohanky, zimolez, brutnák lékařský, pupečník asijský, Ibišek, skvalen, fruktózu, kyselinu mléčnou, Acetylhexapeptid-3.

 

 

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.