Liquid Gold Fluid gelové sérum

REF # AL40400/30 ml/ Liquid Gold Marine Fluid 

Jemné gelové sérum na bázi výtažků z řas, echinacey a kamejky lékařské pro péči o všechny typy pleti. Gel snadno proniká hluboko do pokožky, což má za následek nahromadění živin v kožních tkáních. Na povrchu epidermis vytváří gel dočasnou vrstvu, která pomáhá pokožce udržovat optimální vlhkost.

Pro péči o pokožku pod očima: zmírňuje otoky a vyhlazuje jemné vrásky. V případě mastné pleti působí jako intenzivní výživný hydratační gel proti stárnutí. Pro suchou a normální pleť je vhodný jako výživná báze pod denní a noční krémy.

Toto pleťové gelové sérum neobsahuje konzervační látky a emulgátory, umělé barvy ani vůně, a proto se doporučuje zejména pro citlivou pokožku. Ušlechtilé ingredience - kyselina hyaluronová, mořské řasy, výtažky z echinacea a rakytníku, růžový olej – působí na pokožku osvěžujícím a hydratačním účinkem. Sérum se také doporučuje jako základ pod výživný olejový krém. Účinné látky: Extrakt z rakytníku; Extrakt litospermum; Kyselina hyaluronová; Extrakt z řas; Extrakt z echinacey; Růžový olej.

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.

   

 • MOBILNÍ OBCHOD LITOMYŠL

  17.9.2020

  Ve Dnech  17-18. 2020

  Mobilní Obchod Na Adrese :

  Smetanovo Náměstí 47 ,

  Litomyšl    

  Chcete-Li Objednat Termín Návštěvy, Zavolejte Na Číslo:

  Mob: 608 869 060

  Gabriela Vrbková