Liquid Gold Long Way Masážní olejový krém

REF # AL40502 /200 ml / Liquid Gold Long Way Massage Cream Oil

Nenapodobitelný originální masážní krém, který se při kontaktu s pokožkou promění na lehký masážní olej. Receptura obsahuje hydrokomplex schopný zadržet značné množství vlhkosti (díky obsaženému gelu z aloe vera).

Během masáže se gel rozpouští a zvlhčuje pokožku, čímž zajišťuje hlubší penetraci aktivních složek krému do pokožky. Obsahuje extrakt z rakytníku rakouského, bohatého na retinol, karoten, vitamíny, aminokyseliny, stopové prvky a fytosteroly. Neobsahuje minerální oleje. Ideální pro masáže obličeje a těla, zejména jako prevence stárnutí jemné a suché pokožky.

Zmírňuje pocity únavy a napětí, snadno klouže po povrchu pokožky a obnovuje hydrolipidovou vrstvu, čímž zajišťuje hluboké pronikání ušlechtilých aktivních látek ve složení; Kyselina mléčná hydratuje, má mírný keratolytický účinek (tj. způsobuje odlupování odumřelých buněk) a stimuluje obnovu epidermis. Přípravek má protistresový a lehký aromatický účinek.Aktivní složky: olej z rakytníku; sladký mandlový olej; jojobový olej; šťáva z aloe; kyselina mléčná; serin; prolin; vitamin E.

Pokyny: Zahřejte v dlaních malé množství krému, poté jej rovnoměrně naneste na čistou a suchou pokožku a masírujte. Balení je velmi ekonomické, na jedno použití postačí 3-5 ml produktu.

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.