Liquid Gold Olej z sibiřského rakytníku

REF # AL40402/100 ml/ Liquid Gold Siberian Seabuckthorn Oil 

Sérum na bázi oleje z rakytníku zanechává pokožku se sametovým povrchem a vytváří okamžitý dojem obnovené, hladké a vyrovnané pleti.

Výrobek je univerzální a lze jej použít v kombinaci s dalšími kosmetickými výrobky (podle typu pleti). Komplex vitamínů ve spojení s rostlinnými výtažky vytváří jedinečný efekt obnovené a hedvábné pleti.

Sérum neobsahuje vodu, snadno a rychle se vstřebává bez zanechání mastného lesku. Ideální při použití před líčením jako ochrana před sluncem a jako základ pod noční péčí.

Funkce: vynikající složky ve složení séra (olejový extrakt z rakytníku, bohatý na karoteny a vitamíny A, E a další) vyživují pokožku, dodávají jí mimořádnou jemnost a přispívají k procesům obnovy pokožky.

Pokyny: používá se pro všechny typy pleti kromě mastné problematické pleti.

Zejména se doporučuje pro stárnoucí, suchou a dehydratovanou pleť. Lehkým masážním pohybem naneste rakytníkový olej na pleť.

 

 

 

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.