Liquid Gold Solid Gold intenzivní olejová péče

 REF # AL40500 /30 ml/ Solid Gold Intensive Care 

Solid

Je to hustý krém, který se při kontaktu s pokožkou roztaví a vyplní vrásky. Kůže získává nezapomenutelný pocit hebkosti. Solid Gold je komplex exkluzivních olejů a přírodních vosků.

Produkt obsahuje olej ze sibiřského rakytníku, který intenzivně vyživuje jemné oblasti pokožky náchylné k vysušení, zejména v oblasti kolem očí a krku. Tento vynikající přípravek neobsahuje žádné chemické složky.

Zajímavostí tohoto přípravku je přítomnost malých voskových zrnek, které při aplikaci jemně masírují pokožku, na jejím povrchu se rozpouští v reakci na tělesnou teplotu se mění na jemný hedvábný olej. Obsahuje výhradně přírodní bylinné přísady, které stimulují regenerační procesy, snižují hloubku a počet vrásek.

Ochranné sluneční filtry a pigmenty omezují škodlivý účinek UV záření; mrkvový olej omlazuje a zabraňuje tvorbě volných radikálů, zatímco růžový olej dává přípravku jemnou vůni. Doporučuje se jako prevence proti stárnutí suché pokožky víček a krku.

 

Pokyny: naneste krém na oblast v okolí vnějšího koutku oka a na vnější roh očních víček lehkými krouživými pohyby, tam, kde jsou vrásky nejvýraznější. Doporučuje se používat 2krát denně, zejména pod make-up.

Balení je velmi ekonomické, při každém použití stačí jen minimální množství.

Účinné látky:jojobový olej, včelí vosk, babasový olej, olej ze semen damarovníku, slída, oxid železitý, oxid titaničitý, rakytníkový olej, sójový sterol, hydrogenovaný ricinový olej, karoten, vitamin E, damaškový růžový olej.

 

 

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.