Liquid Gold Zlatá pleťová maska 

REF # AL40102 /60 ml/ Golden Facial Mask

Lehká krémová maska ​​pro intenzivní péči o povadlou, stárnoucí pleť jakéhokoli typu - obohacuje a zjemňuje pokožku. Maska má mírný chladivý účinek, který působí jako povrchová lymfodrenáž a napomáhá odstraňovat vedlejší produkty metabolických procesů kožních buněk. V důsledku toho se pokožka stává pružnou, hladkou a hedvábnou.

Podporuje hojení ran a působí zvlhčujícím, změkčujícím a vitaminizačním účinkem; obnovuje pružnost a pevnost kožních tkání a zvyšuje imunitu pokožky, dále také chrání pokožku před škodlivými účinky vnějších faktorů - má antioxidační účinek.Aktivní složky: Šťáva z aloe vera; jojobový olej;  babasový olej a olej z rakytníku; kukuřičný škrob; močovina; kyselina mléčná; Vitaminy A a E.

Pokyny: doporučuje se používat 1-2krát týdně. Naneste na obličej, nechte 10–20 minut působit a setřete tkání navlhčené v teplé vodě.

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.

   

 • MOBILNÍ OBCHOD LITOMYŠL

  17.9.2020

  Ve Dnech  17-18. 2020

  Mobilní Obchod Na Adrese :

  Smetanovo Náměstí 47 ,

  Litomyšl    

  Chcete-Li Objednat Termín Návštěvy, Zavolejte Na Číslo:

  Mob: 608 869 060

  Gabriela Vrbková