Liquid Gold Zlatý mořský scrub

 REF # AL40100/250 ml/ Liquid Gold  Golden Marine Scrub 250 ml

Tento luxusní scrub je navržený tak, aby v salonu poskytnul celé spektrum exfoliačních procedur a vyhověl různým typům pokožky. Přípravek obsahuje hluboko pronikající „exfolianty“ jako je retinol, esenciální oleje s exfoliačními složkami a ovocné AHA-kyseliny.

Umožňuje intenzivní hydrataci a změkčení pokožky, což usnadňuje odlupování a odstraňování odumřelých buněk z povrchu pokožky, aniž by docházelo k jejímu podráždění.

Abrazivní čisticí částice se během aplikace rozpustí a vytvoří na povrchu vrstvu krémové textury, kterou lze obličej nebo tělo masírovat bez použití jakéhokoli dalšího masážního produktu. Celkově peelingové ošetření obličeje trvá neméně než 10 minut.

Pokyny: naneste prsty malé množství scrubu na obličej a intenzivně masírujte požadované oblasti (černé tečky, vrásky atd.) krouživými pohyby.

Pokud máte citlivou pokožku, postupně přidejte trochu Liquid Gold Pleťového tonika a pokračujte v masáži (vyhněte se oblasti očí!) po dobu dalších 2 minut.

Nakonec opláchněte vodou a osušte měkkou tkání. Po ošetření následně vždy naneste krém s ochranným faktorem SPF 20 nebo 30, abyste minimalizovali škodlivý účinek přímého slunečního záření a stárnutí. Nepoužívejte peeling na citlivou pokožku s viditelnými kapilárami.

 

 

 

 

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.