New Age Control Aktivní zkrášlující noční krém

REF # AL90203 / New Age Control Active Beautifying Night Cream

 Al90203

 Díky 10% obsahu AHA-kyselin noční krém New Age (pH 3,5) exfoliuje odumřelé buňky a urychluje obnovu pokožky. Obsah výkonných zvlhčovačů zabraňuje pocitu brnění, ke kterému dochází v důsledku účinků AHA kyselin.

Přírodní zvláčňující přísady pokožku navíc chrání, takže zůstává hedvábná a hebká. Tento krém se skládá z antioxidantů, které pomáhají předcházet předčasnému stárnutí. Po pravidelném používání produktu je pokožka znatelně světlejší a mladší, cévní sítě a stařecké skvrny jsou méně výrazné, nedokonalosti a vrásky zmizí.

 Aplikujte na očištěnou pokožku každou noc. Během dne používejte krémy s vysokým ochranným faktorem, protože výrobky s AHA kyselinami oslabují UV ochranu pokožky.

Účinné látky: glykolievá a mlečná kyseliny, přírodní voda z Mrtvého moře, rostlinné triglyceridy, kyselina hyaluronová, glukonolakton, kyselina stearová, glycerin, extrakt ze zeleného čaje a vitamin E. 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.