New Age Control Lacto-Polish exotický leštič pleti 10% 

REF # AL90201 / New Age Control Exotique Lacto-Polish 10%

Al90201  Exotique Lacto Polish je senzační peelingová maska se silnými omlazujícími a regeneračními vlastnostmi. Maska je obohacena spoustou olejových složek, které zmírňují dráždivý pocit při kontaktu pokožky s kyselinami. Umožňuje „modulární“ použití přizpůbené k citlivosti pokožky na přítomné kyseliny. Maska obsahuje různé exfoliační částice sloužící k odstranění odumřelých buněk: 10% kyseliny mléčné, která patří do skupiny AHA, prokázala aktivní účinek na omlazení pleti. Exotický ovocný koktejl (papája, ananas a guarana), bohatý na rostlinné enzymy, zrychluje proces regenerace. Extrémně jemná brusná zrna, která mechanicky vyhlazují povrch pokožky. Maska má texturu bohatou na ošetřující oleje používané k ochraně pokožky před nadměrným odlupováním. Navzdory relativně vysoké koncentraci kyselin, při dermatologickém vyšetření bylo zjištěno, že je maska hypoalergenní a vhodná pro použití na citlivou pokožku. 
 Aplikace: aplikujte na obličej, krk a dekolt, vyhněte se oblasti očí. V případě citlivé pokožky ji po první aplikaci opláchněte po 2–3 minutách. Nanesení produktu na normální až mastnou pleť lze kombinovat s lehkou masáží pro zvýšení peelingového efektu. Používejte krémy s UV filtry během dne! Řada New Age Control se doporučuje pro použití na zralou, suchou a silnou pokožkou se zvětšenými póry.

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.