New Age Control Revitalizáční AHA pleťová emulze

REF # AL90102/200ml /New Age Control Revitalizing AHA Face Lotion 

Aha-emulze

Bezolejové gelové pleťové tonikum s obsahem alfa-hydroxykyselin.

K dosažení optimální obnovy pleti používejte společně s některým z následujících produktů New Age: Aktivní zkrášlující krém nebo Exfoliační emulze.

Tato emulze slouží také jako aktivátor pro obličejové peelingy: Ananas a Golden Marine Scrub.

Přípravek používejte opatrně a poskytujte pokožce důkladnou ochranu před slunečním zářením po celý den, během a po regeneračním ošetření pokožky.

Aktivní produkty New Age Control jsou založeny na exfoliační a obnovovací schopnosti ovocných kyselin (AHA), které pomáhají rozpouštět intracelulární „lepidlo“, které drží odumřelé kožní buňky pohromadě na pokožce.

Každodenní používání tohoto typu přípravku postupně zvyšuje odlupování pokožky a stimuluje tvorbu nových pleťových buněk.

Proces postupné obnovy odhalí zvlhčenější pokožku s menším poškozením sluncem.

To znamená světlejší pleť, méně pigmentových skvrn a méně výrazné vrásky.

Pokyny: pro dosažení optimálních výsledků použijte krém nebo emulzi New Age Control AHA. Při používání produktů AHA vždy pečlivě chraňte pokožku opalovacím krémem SPF 15 nebo vyšším! Vyhněte se oblasti očí.

 

 

 

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.