Eko proužky v balení: 100 kusů o velikosti 10x8 cm

REF # AL70508 /100 kusů / PRO Eco-Stripes 2*100 small pieces 10*8cm

Eco-Stripes – Anna Lotan Pro USA

Inovativní přístup společnosti Anna Lotan, ve snaze nahradit tradiční ošetření horkou párou hydratací za studena pro účely nejrůznějších salonových procedur, se stal dominantou izraelské péče o pleť. 

Tato myšlenka byla rychle přijata v mnoha dalších zemích a získala pro Anna Lotan celosvětovou reputaci.

Přírodní bavlněná vlákna „EcoStripes“ při kontaktu s vodou či gelem na vodní bázi nabobtnají, čímž poskytují vynikající hydrataci, která je velmi dobře snášená všemi typy pleti. 

Slouží jako efektivní a nenákladná přípravná fáze před téměř jakoukoliv procedurou.

Pokyny:

1. Navlhčete Eko-proužek vodou a jemně umístěte na gelem-pokrytou vrstvu.  V případě samostatně připraveného Hydration gelu z prášku, mohou být proužky namočeny do gelu a aplikovány přímo na kůži.

2. Proužky pokryjte další vrstvou gelu, aby se udržovala jejich vlhkost po celou dobu trvání hydratačního procesu (v případě potřeby přidejte více gelu).
3. Přebytek gelu jemně setřete (v případě hydratačního gelu z prášku – pomocí vody) a pokračujte v péči dle specifických pokynů
4. Na rozdíl od eko-masky mohou být eko-proužky aplikovány lokálně na problematické oblasti s cílem zklidnění při zarudnutí a iritaci.
5. Dále také disponují tou výhodou, že mohou být odstraňovány jeden po druhém (zejména při hloubkovém čištění pórů), čímž umožňují delší hydratační proces v oblastech, kde mají póry tendenci být více ucpané.

 

 

 

 

 

 

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.