PRO Azovit aktivační pudr

 REF # AL70505 /142 g / PRO Azovit Activating Powder

Hluboké čištění obličeje zahrnuje řadu procedur, které čistí póry a mohou poškodit pokožku. Aby se pokožce po očištění vrátila její obranyschopnost a mohla chránit zánětlivá místa před infekcí, doporučuje se použít masku Anna Lotan Azovit.

Tento aktivační prášek je používaný ke zhotovení čerstvé zklidňující masky pro aplikaci po hloubkovém očištění pórů a pro zmírnění zarudnutí kůže během několika minut. Vyrobeno z přírodních surovin udržitelnými technologiemi. Neobsahuje žádná umělá barviva ani konzervační látky. Ideální pro mastnou, citlivou nebo kombinovanou pleť s problematickou T-zónou.

Pokyny: smíchejte půl lžičky Azovit (asi 2 gramy) s lžičkou přípravku Barbados Moisturizer, dokud nevznikne jednorodá směs s pastovou konzistencí. Naneste na pokožku a nechte působit 10 až 15 minut. Odstraňte navlhčeným ubrouskem nebo vatovým tampónkem, opláchněte vodou a osušte měkkou tkání. V létě můžete na masku Azovit použít Chladící alginatovou masku z mořských řas od Anny Lotan, která pokožku dále ochlazuje a zklidňuje. Obě masky se poté velmi snadno odstraní.Složení: Rýže (Oryza Sativa) škrob, kalamin, talek, lichenový prášek, oxid zinečnatý, síran.

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.

   

 • MOBILNÍ OBCHOD LITOMYŠL

  17.9.2020

  Ve Dnech  17-18. 2020

  Mobilní Obchod Na Adrese :

  Smetanovo Náměstí 47 ,

  Litomyšl    

  Chcete-Li Objednat Termín Návštěvy, Zavolejte Na Číslo:

  Mob: 608 869 060

  Gabriela Vrbková