PRO Černá alginátová maska z mořských řas

REF # AL70506 /452 g  / PRO Black Marine Peel-Off Seaweed Mask

Maska Black Marine je určená pro kosmetické ošetření v salonu a skládá se z mořských řas, solí z Mrtvého moře a výtažku z jitrocelu.

Tento přípravek se používá k přípravě plastifikačních masek, které se nanášejí na vrstvu aktivního produktu v závislosti na typu pokožky.

Maska z mořských řas má schopnost zesílit a prodloužit účinek spodní vrstvy masky na pokožce. Mořské řasy mají výrazný liftingový efekt, intenzivně hydratují a ochlazují pokožku, podporují regeneraci a obnovu mikrotrhlin.

Kůže se stává pevnou, hladkou a pružnou.

Díky vlastnosti této masky odstraňovat vodu a toxiny z pokožky, lze masku použít při hubnutí a léčbě celulitidy. V tomto případě se maska Black Marine aplikuje na aktivní anticelulitidní přípravek podle daných pokynů a postupů.

Způsob použití: Maska se nanáší na sérum nebo krém vhodný pro konkrétní typ pleti.

 

 

 

 

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.