PRO Chladící alginátová maska z mořských řas

REF # AL70506 /420 g  / PRO Cooling Peel-Off Seaweed Mask

Tato účinně chladící maska ​​z mořských řas se používá ke zklidnění pokožky při aplikaci na masku s hojivými účinky, která slouží k léčbě specifických typu pokožky.Ideální pro použití na závěr kosmetické pleťové procedury, přes léčivou masku nebo krém, vhodnou pro konkrétní typ pleti.

Maska má dostatečně dlouhou dobu usychání, čímž usnadňuje aplikaci i pro méně zkušené kosmetičky.

 Nevyžaduje žádný speciální míchací gelový přípravekk, obyčejná voda postačí.

Několik minut po aplikaci vyvolává příjemný chladivý pocit - v důsledku odpařování vody, která se uvolňuje při tuhnutí masky.

Tato voda také umožňuje odstranění masky jedním dílem. Vždy používejte PŘES vhodnou ošetřovací masku nebo „konečný“ krém.

Smíchejte jednu odměrku (nebo vrchovatou lžičku) prášku z mořských řas s 45 ml vody a míchejte, dokud nevznikne jednorodá směs.

Opatrně naneste dostatečnou vrstvu (před tím, než maska ​​ztuhne) po celé tváři a dekoltu (vyhněte se vlasové linii a očím). Nechte působit 10-15 minut.

Opatrně sloupněte masku (většinou jedním dílem) a zbytek, který zůstal pod ošetřovací maskou, odstraňte navlhčenou měkkou tkání.

 

 

 

 

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.