PRO Čisticí gelová báze Collagel

REF # AL70503 /250 ml / PRO Collagel Cleansing Gel Base 

Jemný a nemastný přípravek, který slouží jako základ pro důkladné a efektivní čištění obličeje. Používá se ve spojení s přípravkem Hydrophilic Cleanser .

Jedná se o všestranný produkt, který lze použít při mnoha dalších kosmetických procedurách jak v salónu, tak i doma.

Osvěžuje a hydratuje pleť, je obzvláště vhodný jako základ pro čištění citlivé pleti s příznaky kuperózy a seboroické dermatitidy.Neobsahuje žádné umělé barvy ani vůně, dále také žádné škodlivé čisticí prostředky, které pokožku vysušují.

Produkt obsahuje hlavně čistou vodu v podobě viskózního gelu.

Obzvláště vhodný jako základ pro čištění citlivé pleti s příznaky kuperózy a seborei.

Lze použít k masáži mastné pokožky a k rozředění hustých masážních krémů.

Přípravek je vynikající pro míchání aromatických olejů během aromaterapie.

Použití Collagelu v kombinaci s hydrofilním olejem poskytuje optimální výsledky při čištění pokožky i od toho nejtěžšího make-upu. Tento přípravek je moderní alternativou k čisticímu mléku i toniku.

Pokyny:Při čištění: Naneste gel na všechny části obličeje. Přidejte několik kapek hydrofilního oleje. Lehce masírujte, než získáte bělavou čisticí emulzi. Otřete měkkou tkání nebo opláchněte vodou.

Při masáži: Smíchejte malé množství masážního krému v dlani s podobným množstvím přípravku Collagel. Proveďte masáž běžným způsobem.

 

 

 

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.