PRO Minerální peeling s moringou

 REF # AL70511 /150 ml / PRO Moringa Mineral Peeling

Jemná receptura tohoto minerálního peelingu je univerzální při použití v SPA procedurách. Přípravek umožňuje rychlé a hloubkové čištění normální a citlivé pokožky, pokožky náchylné k mastnotě a pokožce s poškozenou lipidovou bariérou, protože obsahuje jemné krystaly soli Mrtvého moře, které se rychle rozpouštějí, pokud se během aplikace přidá voda. Intenzitu pohybů lze snadno přizpůsobit individuálním potřebám pokožky konkrétního klienta.

Nepění a snadno se opláchne, přičemž pokožku zanechává mimořádně hladkou a lesklou.

Receptura je obohacena o čistící rostlinné výtažky z lískových oříšků, aloe vera, pšenice a medu. Směs změkčujících složek jako je moringa, jojobový a kokosový olej pomáhá rozpouštět přebytečnou mastnotu a zbytky make-upu na povrchu pokožky a zároveň ji chrání a nevysušuje. Produkt je ekonomický, rychle působí a je snadno použitelný.

Pokyny: na pokožku naneste dostatečné množství suchými prsty. Poté přidejte několik kapek vody (množství regulujte podle citlivosti pokožky) a dále masírujte pomalými krouživými pohyby. Když se na pokožce vytvoří průsvitná emulze, masírujte další minutu a opláchněte velkým množstvím vody, pak osušte měkkou tkání nebo ručníkem.

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.

   

 • MOBILNÍ OBCHOD LITOMYŠL

  17.9.2020

  Ve Dnech  17-18. 2020

  Mobilní Obchod Na Adrese :

  Smetanovo Náměstí 47 ,

  Litomyšl    

  Chcete-Li Objednat Termín Návštěvy, Zavolejte Na Číslo:

  Mob: 608 869 060

  Gabriela Vrbková