PRO Pudr pro přípravu hydratačního gelu

  REF # AL70501 /35 g / PRO Instant Hydration Gel Powder 

Hydro-gel

Prášek, pomocí kterého lze okamžitě zhotovit aktivní přírodní gel, který se používá k přípravě pokožky pro hloubkové čištění pórů. Poskytuje pokožce jemnou, chladivou hydrataci s vyšší účinností než jakákoli procedura horkou párou před hloubkovým očištěním pórů.

Obzvláště vhodný pro uživatele s narušenou termoregulací pokožky nebo při kuperóze, seboroické dermatitidě či akné. Hydratační proces napomáhá odlupování odumřelých buněk tím, že způsobuje nabobtnání suchých keratinových buněk, čímž se usnadňuje proces jejich odstranění z povrchu pokožky bez potřeby mechanického tření.

Aplikace:

Menší množství (1/8 lžičky) tohoto pudru nasypeme do malé misky (kolem 30ml.) s bylinnym odvarem (zelený čaj, máta atd.) nebo vychladlou uvařenou vodou.

Rychle promíchejte, aby se úplně rozpustil. Gel během několika minut postupně zhoustne do požadované konzistence tekutého gelu.

Namočte 4 Ecostripy (proužky z netkané bavlny) do tekutého gelu a naneste na obličej, nechte gel 10-15 minut působit před odstraněním proužků.

Odstraňte první proužek z nejméně problematické oblasti a lehce otřete zbytek emulze, než přejdete k dalšímu. Postupně pokračujte k problematičtějším oblastem, abyste jim poskytli delší a intenzivnější hydrataci.

Poznámka: Gel neobsahuje konzervační látky a měl by se celý spotřebovat pouze v ten den, kdy byl připraven! Veškerý zbývající gel by měl být zlikvidován• Pouze pro vnější použití • Používejte pouze pro daný účel a podle pokynů • Nepolykejte • Vyvarujte se kontaktu s očima • Uchovávejte mimo dosah dětí • Nepoužívejte, pokud jste citliví na některou z obsažených složek • Nevdechujte

 

 

 

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.