PRO Změkčující maska

REF # AL70502 /625 g / PRO Plumping Mask

Speciální gel pro přípravu pokožky k hloubkovému čištění pórů. Přední produkt profesního rozvoje firmy Anny Lotan. Byla skutečným průkopníkem postupu pleťové hydratace za studena. Tento systém nahradil proceduru horkou párou v mnoha kosmetických salonech, jelikož poskytuje účinnější přípravu pokožky pro hloubkové čištění pórů.

Produkt byl vyvinut s cílem rychlého změkčení epidermis pro usnadnění postupu penetrace pokožky a extrakce nečistot. Obsahuje rostlinné gelové změkčující složky, které zvyšují hydrataci pokožky a zklidňující bylinné výtažky, jako jsou květy heřmánku a listy pupečníku asijského. Jemně hydratuje pokožku a napomáhá k „uvolňování“ nadbytečného kožního mazu z pórů, který je často blokuje. Naneste masku speciálním plochým štětečkem na pokožku. Masku přikryjte předem navlhčenými proužky „Eco-Strip“ z netkané bavlny. Na „Eco-Strip“ naneste druhou vrstvu masky. Nechte tento hydratační zábal nejméně 10 minut působit. Proces extrakce začíná postupně krok za krokem počínaje oblastmi s nejméně nečistotami.

 Po odstranění prvního proužku lehce otřete zbytek emulze, než přejdete k dalšímu. Postupně pokračujte k problematičtějším oblastem, abyste jim poskytli delší a intenzivnější hydrataci. Před přemístěním do další oblasti pečlivě dodržujte lokální hygienu v každé ošetřované oblasti pomocí bylinného tonika.

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.

   

 • MOBILNÍ OBCHOD LITOMYŠL

  17.9.2020

  Ve Dnech  17-18. 2020

  Mobilní Obchod Na Adrese :

  Smetanovo Náměstí 47 ,

  Litomyšl    

  Chcete-Li Objednat Termín Návštěvy, Zavolejte Na Číslo:

  Mob: 608 869 060

  Gabriela Vrbková