ANTI-AGEING TOTAL EFEKT - švýcarské bio-nanotechnologie

18 % švýcarských účinných složek v každém výrobku

 

SUPERTECHNOLOGIE PRO VAŠI KRÁSU

Exkluzivní kosmetická řada Jeunesse Total Efekt je založena na nejnovějších výsledcích bio-nanotechnologií v oblasti kosmetiky proti stárnutí. Ve švýcarské laboratoři Pentapharm byly vyvinuty unikátní látky, které jsou schopny poskytnout rychlý a viditelný výsledek ve zpomalení procesu stárnutí pleti a vyhlazení vrásek.

 

Řada Jeunesse Total Effect obsahuje velmi účinné látky v kombinaci s nejvyšší kvalitou materiálů, měkkou texturou, rychlým vstřebáváním a příjemnou vůní. To vše dohromady dělá tuto řadu jedinečnou a neopakovatelnou. Obsaženy jsou tyto aktivní látky: Syn®-Ake, Syn®-Coll, Pepha®-Ctive, Easylift, Preregen®, Lipogard, Huasol, Pentavitin, Eyeliss™& Haloxyl™, hyaluronová kyselina, mořské řasy, mandlový olej, bambucké máslo atd.

Zmeja_2

SYN ® - AKE

SYN ® - AKE (hadí jed) je syntetický peptid, který blokuje nervové signály vyvolávající stahy obličejových svalů, které mohou způsobovat vrásky. Výsledky prokazují, že po 28 dnech použití je objem vrásek snížen až o 52%!

SYN ® - COLLSyncall

SYN ® - COLL určený k řešení všech typů vrásek pomocí produkce základní bílkoviny pojivové tkáně kůže – kolagenu. SYN® - COLL stimuluje syntézu kolagenu, což je TGF-b (tkáňový růstový faktor)

EASYLIFT®

EASYLIFT® je optimalizovaná směs z biopolymerů a Akácie Senegalské určena ke 100% přirozenému napnutí pleti. Pod vlivem této směsi se pleť stává okamžitě hladká a napnutá, hloubka vrásek se viditelně sníží.

PEPHA ® - CTIVE

PEPHA ® - CTIVE je složka, která pochází z unikátní řasy Dunaliella Salina, která roste ve slaných jezerech. Pepha®- ctive komplex účinkuje trojfázově: stimuluje dýchání pleti, uvolňuje póry, intenzivně energizuje a reguluje mikrooběh.

PREREGEN ®

PREREGEN ® je složka získaná z rostlinných peptidů. Je navržena tak, aby poskytla ochranu kůže před škodlivými látkami v ovzduší jako je ozon, smog, oxidy dusíku, saze, cigaretový kouř atd. Tento přípravek chrání buněčné membrány před poškozením a udržuje pružnost pokožky. Po 8 týdnech od zahájení používání si pleť zachovává více vlhkosti, snižuje se počet jemných vrásek, komponent Preregen zabraňuje tvorbě tmavých kruhů kolem očí.

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.