B.I. EFEKT OČNÍ MASKA - KRÉM 

50 ml / Ref # 10244 / B.I. EFFECT MASK

Pro všechny typy pleti

Tato unikátní maska - krém je určená pro jemnou pokožku kolem očí, které mají větší sklon k tvorbě vrásek. Založena na bázi rostlinného komplexu Argireline®. Obsahuje hyaluronovou kyselinu, rostlinný komplex sóji, rýžové a kvasinkové peptidy k redukci tmavých kruhů kolem očí. Argánie trnitá poskytuje vlhkost, revitalizuje, zlepšuje elasticitu pokožky a působí proti předčasnému stárnutí kůže. Brutnákový rostlinný olej je velmi bohatý na  kyselinu gama-linolenovou, na vitaminy A, D, E a K. Maska - krém obsahuje extrakty z léčivých rostlin a minerály z Mrtvého moře. Pravidelné používání masky - krému napíná pokožku a redukuje vrásky. Doporučujeme aplikovat větší vrstvu krému na čistou pokožku očních víček a kolem očí a nechat působit 10 minut. Poté jemně odstranit tampónkem horní vrstvu masky a zbytek jemně vklepávat dokud se nevstřebá. Vhodné pro každodenní použití.

 >> zpět na "B.I EFFECT 35+"

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.

   

 • MOBILNÍ OBCHOD LITOMYŠL

  17.9.2020

  Ve Dnech  17-18. 2020

  Mobilní Obchod Na Adrese :

  Smetanovo Náměstí 47 ,

  Litomyšl    

  Chcete-Li Objednat Termín Návštěvy, Zavolejte Na Číslo:

  Mob: 608 869 060

  Gabriela Vrbková