PhytoCellTec ™ - Nejúčinnější látka v boji proti stárnutí kůže

Představujeme novou řadu kosmetiky JEUNESSE - Dermo  kosmetiku založenou na revoluční PhytoCellTecTM technologii. Rostlinné kmenové buňky se získávají získané ze švýcarských jabloní, které mají úžasnou schopnost regenerace. Kmenové buňky obsahují epigenetické faktory, jejichž funkcí je udržovat sebeobnovování kmenových buněk. Přidávají se do kosmetických produktů s cílem zajistit dlouhověkost buněk, což vede k úžasnému Anti - Aging efektu. Řada je založena na přírodních ingrediencích tzn. že neobsahuje parabeny, propylenglykoly, minerální oleje, petrolatum apod.

Dermo

  Technologie kmenových buněk je založena na skutečnosti, že naše pleť má schopnost a možnost zůstat stále mladá. Tato schopnost je zakódována v našich kmenových buňkách, které se nacházejí v bazální vrstvě epidermu. Jejich úkolem je  doplňování a udržování rovnováhy buněk v kožní tkáni a regenerace poškozených tkání při poranění. Kmenové buňky kontrolují správné fungování pleťových buněk. S postupem času výkonnost našich kmenových buněk klesá a schopnost obnovy pokožky se snižuje. Za účelem K vyřešení tohoto problému byl vyvinut PhytoCellTecTM, který podporuje obnovu našich kmenových buněk pomocí vnějšího přidávání kmenových buněk rostlinného původu, což má výborné účinky na pleť. 

PhytoCellTecTM je bohatá na epigenetické faktory a metabolity, tím poskytuje tyto kosmetické výhody :

 • Ochrana životnosti kmenových buněk pleti

 • Oddálení stárnutí základních buněk

 • Omlazení pleti

 • Snížení hloubky vrásek

 • Boj proti procesům stárnutí

 • Viditelné změny

 DERMO KOSMETIKA - jablečné kmenové buňky

Anti Aging aktivní látky jsou:

MATRIXYL TM 3000

Velmi efektivní účinná látka proti stárnutí pleti získaná z mořských řas z čistých vod u pobřeží Brazílie, nejpokročilejšího stimulátoru elasticity kůže. Jedná se o peptid stimulující syntéz kolagenu.

CHRONODYN TM

 Biotechnologický derivát řasy, který aktivuje buněčný metabolismus, stimuluje funkci kůže a snižuje její únavu.

IDEALIFT TM

Idealift je lipopeptid, který podporuje pružnost pokožky a zlepšuji odolnost proti gravitaci.

CHROMOCARE TM

Tato patentovaná složka je výsledkem mnohaletého výzkumu v oblasti kosmetiky. To působí přímo na chromofory kůže, které jsou zodpovědné za ton pleti, snížení melaninu a hemoglobinu a zvyšující hladiny kolagenu. S Chromocare ™ můžete změnit rozptyl světla v pokožce.
Produkt se získá přes bakteriální fermentace v kombinaci s Rabdosia rubescens, bohatý na Oridonin a Siegesbekia Orientalis extrakt, bohatý na Darutoside. Chromocare ™ je jedním z nejdražších složek v kosmetice. Výrobní proces nevyžaduje použití derivátů zvířat nebo geneticky modifikovaných organismů.

EASYLIANCE TM

je optimalizovaná směs z biopolymerů a Akácie Senegalské určena ke 100% přirozenému napnutí pleti. Pod vlivem této směsi se pleť stává okamžitě hladká a napnutá, hloubka vrásek se viditelně sníží.

Kdysi dávno v jedné ztracené části Švýcarska rostla jabloň s plody odrůdy Uttwiler Spätlauber. Tato jablka nechtěl nikdo jíst, protože byla kyselá a ošklivá. Ale jednou se stal zázrak: v těchto jablkách byla zjištěna vynikající anti-aging složka, které způsobovala, že se i po několika měsících po odtržení od větve plody nekazily. Dnes jsou tato jablka tak známá, jako ti, kteří je mají v oblibě: Michelle Obama, Jennifer Lopez, Helen Mirren atd. Proč tomu tak je? Protože tyto plody jsou nejúčinnější v boji proti stárnutí. Látky obsažené v nich jsou schopny zvrátit stárnutí kůže a zvýšit životnost lidských buněk.

Tento program kosmetického ošetření stárnoucí nebo časem poničené pleti má za cíl navrátit ji její přirozenou svěžest a jas. Jedná se o výjimečnou technologii s viditelnými výsledky již po prvním použití a to díky svému složení s vysokým obsahem kmenových buněk. Složení těchto buněk je bohaté na proteiny, které chrání kmenové pleťové buňky.

>>  PROTIVRÁSKOVÝ DENNÍ KRÉM

      50 ml / Ref # 12100

>>  ENERGIZUJÍCÍ NOČNÍ KRÉM

      50 ml / Ref #12103

>>  ANTIGRAVITAČNÍ DENNÍ KRÉM

      50 ml / Ref # 12101

>>  LIFTINGOVÉ OČNÍ SÉRUM

      30 ml / Ref #12107

>>  ZPEVŇUJÍCÍ SÉRUM NA OBLIČEJ

      50 ml / Ref #12105

>>  HLUBOCE ČISTICÍ PĚNOVÝ GEL

      Ref #12110 (250 ml

>> zpět na "JEUNESSE COSMETICS"

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.

   

 • MOBILNÍ OBCHOD LITOMYŠL

  17.9.2020

  Ve Dnech  17-18. 2020

  Mobilní Obchod Na Adrese :

  Smetanovo Náměstí 47 ,

  Litomyšl    

  Chcete-Li Objednat Termín Návštěvy, Zavolejte Na Číslo:

  Mob: 608 869 060

  Gabriela Vrbková