PhytoCellTec ™ - Nejúčinnější látka v boji proti stárnutí kůže

Představujeme novou řadu kosmetiky JEUNESSE - Dermo  kosmetiku založenou na revoluční PhytoCellTecTM technologii. Rostlinné kmenové buňky se získávají získané ze švýcarských jabloní, které mají úžasnou schopnost regenerace. Kmenové buňky obsahují epigenetické faktory, jejichž funkcí je udržovat sebeobnovování kmenových buněk. Přidávají se do kosmetických produktů s cílem zajistit dlouhověkost buněk, což vede k úžasnému Anti - Aging efektu. Řada je založena na přírodních ingrediencích tzn. že neobsahuje parabeny, propylenglykoly, minerální oleje, petrolatum apod.

Dermo

  Technologie kmenových buněk je založena na skutečnosti, že naše pleť má schopnost a možnost zůstat stále mladá. Tato schopnost je zakódována v našich kmenových buňkách, které se nacházejí v bazální vrstvě epidermu. Jejich úkolem je  doplňování a udržování rovnováhy buněk v kožní tkáni a regenerace poškozených tkání při poranění. Kmenové buňky kontrolují správné fungování pleťových buněk. S postupem času výkonnost našich kmenových buněk klesá a schopnost obnovy pokožky se snižuje. Za účelem K vyřešení tohoto problému byl vyvinut PhytoCellTecTM, který podporuje obnovu našich kmenových buněk pomocí vnějšího přidávání kmenových buněk rostlinného původu, což má výborné účinky na pleť. 

PhytoCellTecTM je bohatá na epigenetické faktory a metabolity, tím poskytuje tyto kosmetické výhody :

  • Ochrana životnosti kmenových buněk pleti

  • Oddálení stárnutí základních buněk

  • Omlazení pleti

  • Snížení hloubky vrásek

  • Boj proti procesům stárnutí

  • Viditelné změny

 DERMO KOSMETIKA - jablečné kmenové buňky

Anti Aging aktivní látky jsou:

MATRIXYL TM 3000

Velmi efektivní účinná látka proti stárnutí pleti získaná z mořských řas z čistých vod u pobřeží Brazílie, nejpokročilejšího stimulátoru elasticity kůže. Jedná se o peptid stimulující syntéz kolagenu.

CHRONODYN TM

 Biotechnologický derivát řasy, který aktivuje buněčný metabolismus, stimuluje funkci kůže a snižuje její únavu.

IDEALIFT TM

Idealift je lipopeptid, který podporuje pružnost pokožky a zlepšuji odolnost proti gravitaci.

CHROMOCARE TM

Tato patentovaná složka je výsledkem mnohaletého výzkumu v oblasti kosmetiky. To působí přímo na chromofory kůže, které jsou zodpovědné za ton pleti, snížení melaninu a hemoglobinu a zvyšující hladiny kolagenu. S Chromocare ™ můžete změnit rozptyl světla v pokožce.
Produkt se získá přes bakteriální fermentace v kombinaci s Rabdosia rubescens, bohatý na Oridonin a Siegesbekia Orientalis extrakt, bohatý na Darutoside. Chromocare ™ je jedním z nejdražších složek v kosmetice. Výrobní proces nevyžaduje použití derivátů zvířat nebo geneticky modifikovaných organismů.

EASYLIANCE TM

je optimalizovaná směs z biopolymerů a Akácie Senegalské určena ke 100% přirozenému napnutí pleti. Pod vlivem této směsi se pleť stává okamžitě hladká a napnutá, hloubka vrásek se viditelně sníží.

Kdysi dávno v jedné ztracené části Švýcarska rostla jabloň s plody odrůdy Uttwiler Spätlauber. Tato jablka nechtěl nikdo jíst, protože byla kyselá a ošklivá. Ale jednou se stal zázrak: v těchto jablkách byla zjištěna vynikající anti-aging složka, které způsobovala, že se i po několika měsících po odtržení od větve plody nekazily. Dnes jsou tato jablka tak známá, jako ti, kteří je mají v oblibě: Michelle Obama, Jennifer Lopez, Helen Mirren atd. Proč tomu tak je? Protože tyto plody jsou nejúčinnější v boji proti stárnutí. Látky obsažené v nich jsou schopny zvrátit stárnutí kůže a zvýšit životnost lidských buněk.

Tento program kosmetického ošetření stárnoucí nebo časem poničené pleti má za cíl navrátit ji její přirozenou svěžest a jas. Jedná se o výjimečnou technologii s viditelnými výsledky již po prvním použití a to díky svému složení s vysokým obsahem kmenových buněk. Složení těchto buněk je bohaté na proteiny, které chrání kmenové pleťové buňky.

Pikt

PROTIVRÁSKOVÝ DENNÍ KRÉM

50 ml / Ref # 12100

ANTI WRINKLE DAY

Protivr

ENERGIZUJÍCÍ NOČNÍ KRÉM

50 ml / Ref #12103

ENERGIZING NIGHT CREAM

Dnight

AKTIVNÍ LÁTKY JSOU:

  MATRIXYL TM 3000
Viditelně redukuje vrásky

CHRONODYN TM
Poskytuje buňkám energii.

 IDEALIFT TM
Bojuje proti ochablé kůži.

CALMOSENSINE™

Calmosensine ™ je    patentovaný peptid, který uvolňuje viditelné napětí,  snížují podráždění pleti

ROZJASŇUJÍCÍ DENNÍ KRÉM

50 ml / Ref # 12102

RADIANCE EFFECT CREAM

Radiance

ANTIGRAVITAČNÍ DENNÍ KRÉM

50 ml / Ref # 12101

ANTIGRAVITY CREAM

Dgravit

 OMLAZUJÍCÍ OČNÍ KRÉM

30 ml / Ref #12104

REJUVENATING EYE CREAM

Ocni

CHROMOCARE TM 

Pro rozjasňující efekt.

EASYLIANCE TM

Pro okamžitý lifting a zpevňující účinek.

RENOVAGE™

Komplex pracuje na úrovni DNA a je zaměřen na zachování zdraví buněk

LIFTINGOVÉ OČNÍ SÉRUM

30 ml / Ref #12107

EYE LIFTING SERUM

 S-lift

ZPEVŇUJÍCÍ SÉRUM NA OBLIČEJ

50 ml / Ref #12105

FIRMING FACE SERUM

 D-serum

HLUBOCE ČISTICÍ PĚNOVÝ GEL

Ref #12110 (250 ml)

DEEP & PURIFYING CLEANSING GEL

 Gel-dermo

  DERMO KOSMETIKA      PhytoCellTec ™

Řada Dermo Cosmetics je založena na přírodních složkách pro texturu a konzervace produktu

PARABEN FREE


SLS FREE


MINERAL OIL FREE


PROPYLENGLYKOLY FREE


PETROLATUM FREE

>> zpět na "JEUNESSE COSMETICS"

>>  "JEUNESSE COSMETICS 4Q-2016"