MULTIVITAMINOVÁ ŘADA s mikrokapslemi

Jsme rádi Vám představit nový přístup k výrobě kosmetických produktů k péči o pleť a tělo. Kouzelná kombinace minerálů z Mrtvého moře se švýcarskými účinnými látkami a multivitamíny v barevných mikrokapslích.
Zvlhčující a vyživné krémy multivitaminové řady obsahují vysokou koncentraci mikrokapslí s vitaminy. Při používání přípravku mikrokapsle prasknou a uvolní se z nich maximum látek, které pomáhají posílit přirozenou schopnost obnovy pleti. Koncentrace a opouzdření vitaminů A, C a E zajišťuje, že tato směs zůstává čerstvá a účinná. Koenzym Q10 je významnou látkou uplatňující se v pochodech buněčného dýchání.

Vitamín A

(Retinol Palmitate): Působí proti tvorbě drsné nebo zrohovatělé pokožky a stimuluje růst nových buněk. Chrání pokožku před negativním vlivem slunečního záření. Vitamin A podporuje syntézu kolagenu a elastinu

Vitamín C

(Ascorbyl Palmitate): Působí jako antioxidační složka a stimulátor pro syntézu kolagenu, zároveň zlepšuje pigmentaci kůže.

Vitamín E

(Tocopherol Acetate): Zlepšuje cirkulaci krve, posiluje pojivovou tkáň a pozitivně ovlivňuje tvorbu nových kožních buněk. Zvyšuje schopnost vázat vodu a chrání pokožku před škodlivými vlivy prostředí.

Kombinace všech tří vitamínů ve vysokých dávkách předchází nedostatkům pleti a tak hraje důležitou roli v boji proti předčasnému stárnutí.

Koenzym Q10

(Vitamin Q) je látka přirozeně obsažená v buňkách lidského těla, zejména v buňkách aktivních a zatěžovaných (například v buňkách srdečního svalu, v mozku, v játrech). Hraje klíčovou úlohu při produkci energie a ochraně buněk před toxickými volnými radikály, brání poškození pleti a předčasnému stárnutí.