SÉRUM S VITAMINEM C+E 

50 ml / Ref #10147 / FACE SERUM VITAMIN C + E

Pro všechny typy pleti 

Denní sérum je lehká emulze, která  proniká i do hlubších vrstev pokožky. Obsahuje řadu elementů, které omezují příznaky stárnutí a udržují zdravý a svěží vzhled pleti. Obsahuje vysokou koncentraci vitaminu C, který podporuje obnovování kolagenu v pleti a tím pomáhá docílit mladšího vzhledu. Společně s vitaminem E a F chrání pleť před volnými radikály a předčasnými známkami stárnutí způsobené znečištěním a stresem. Produkt obsahuje řasy a zinek ke stabilizaci kožní textury a sluneční ochranný faktor. Extrakt z lečivých rostlin Hamamelis (Vilín Virginský) a Allantoin získaný z různých druhů kořenů má výživné a zklidňující účinky. Ideální je použit sérum jako základ pod denní krém. Sérum zvyšuje účinek krému a pomáhá aktivním složkám proniknout do kožních buněk. Je vhodný jak pro mladou, tak i zralou pleť.

>> zpět na "MULTIVITAMINY 20+"

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.

   

 • MOBILNÍ OBCHOD LITOMYŠL

  17.9.2020

  Ve Dnech  17-18. 2020

  Mobilní Obchod Na Adrese :

  Smetanovo Náměstí 47 ,

  Litomyšl    

  Chcete-Li Objednat Termín Návštěvy, Zavolejte Na Číslo:

  Mob: 608 869 060

  Gabriela Vrbková