ENZYMATICKÁ PEELINGOVÁ MASKA

150 ml / Ref #10186 / ENZYMATIC PEELING MASK

Tato jedinečná maska patří do kategorie čistících a hydratačních masek a obsahuje extrakt ze zelené papáji, což je přirozený enzym, který aktivuje a urychluje buněčné dělení.

Jeho schopnost pohlcovat proteiny pomáhá regenerovat pleť tím, že dochází k oddělení kožních šupinek od povrchu. Maska obsahuje výtažky z mořských řas, které jsou bohaté na vitamíny, minerály a enzymy. Řasy zlepšují krevní oběh a čistí pokožku.Mandlový olej a jojobový vosk pokožku regenerují, zachovávají její pružnost, pevnost a vláčnost, pomáhají obnovovat přirozený lipidový filtr a podporovat přirozenou hydrataci pokožky díky přítomnosti kyseliny hyaluronové.

 

Výtažek ze zeleného čaje osvěžuje pleť, zvyšuje pružnost pokožky, odstraňuje podráždění a zpevňuje pleť. Ovocné extrakty mají rozjasňující a léčebný účinek.

Masku doporučujeme aplikovat na čistou pleť jednou až dvakrát týdně po dobu 5 – 10 min. Poté je důležité masku smýt teplou vodou.

>> zpět na "PLEŤOVÉ MASKY JEUNESSE"

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.