ČISTÍCÍ PRODUKTY

Harmonické kosmetické ošetření pleti předpokládá důkladné čištění pleti v souladu s jejím typem a vlastnostmi. Nezbytným základem krásné pleti je nejen intenzivní ošetřování a používání účinných krémů, ale v první řadě odličování a čištění pleti.

Čistící produkty řady Jeunesse Cosmetics účinně odstraňují nečistoty, bakterie a zbytky mazu, regeneruje a vitalizuje pleť. Všechny výrobky řady "Jeunesse Cosmetics – čistící produkty" obsahují optimální kombinaci vitamínů, minerálů z Mrtvé moře, hydratačních a výživných  látek a ochranu před slunečním zářením. Díky široké nabídce čistících produktů je velmi snadné si vybrat výrobek odpovídající Vašemu typu pleti. Tyto výrobky pomáhají zachovat mládí, krásu a čistotu pleti.

Pleť je důležité čistit každý den, a to nejen večer, ale i ráno. Během noci pleť regeneruje, ale také funguje její samočistící proces, kdy se vylučuje pot a maz. Ranním čištěním se tyto nečistoty odstraní a tak pečujícím a výživným složkám krému umožníte, aby se dostaly tam, kam mají. Ráno pleť vyčistěte pleťovou vodou nebo tonikem, mastnou pleť můžete očistit i mycím gelem. Večerní odličování a čištění pleti rozhodně nezanedbávejte, z pleti odstraníte líčidla a nečistoty, které na ní během dne ulpěly. Pleť může dýchat a dokonale regenerovat.

 Pro večerní odlíčení platí tzv. 3 kroky ke kráse:

1. Použijte pleťové mléko pro odstranění make-upu a nečistot.

2. S pomocí kosmetického kartáčku nebo konečky prstů naneste čistící gel, tvář lehce promasírujte po dobu 1 minuty, opláchněte teplou vodou.

3. Důkladně dočistěte pleť pomocí osvěžujícího toniku.

Až teď je pokožka připravena k dalšímu ošetření pomocí kosmetických masek nebo výživných a hydratačních krémů

Toto pravidlo platí pro všechny typy pleti.