OBNOVUJÍCÍ OČNÍ SÉRUM  ♥ NOVINKA! ♥

30 ml / Ref #11245 / RESTORATIVE EYE SERUM

Pro všechny typy pokožky.

 Kapky

 Inovativní oční sérum pro citlivou pokožku kolem očí.

Obohacen o Easyliance ™, pokročilé složky, které ihned zanechávají pleť jevící se pevnější.
Sérum obsahuje inovativní peptid Chronogen ™ proti stárnutí. Sérum obsahuje také regenerační komplex CLR ™ PF, obsahující přírodní aktivní složky, které zlepšují vzhled UF indukovanou poškozenou kůži.
Každé sérum obsahuje dvě pokročilé a jedinečné suroviny z předních evropských laboratoří s cílem zlepšit vzhled pokožky; Chronogen ™ -an inovativní anti-aging tetrapeptid a regenerační komplex CLR ™ PF.


Naneste několik kapek do očního okolí. Jemně vklepávejte, dokud se vstřebá.

Revitalizační Complex CLR ™ PF působí pro ochranu a opravu buněk. Regenerační Complex CLR ™ PF bifidobakterie lyzát se skládá z bakterií, metabolických produktů, cytoplazmatických frakcí a komponentů buněčné stěny. Je to silná ochrana před kožním poškozením způsobeným UV zářením a to tak, že prokazuje silnou anti-imunosupresivní aktivitu a zvyšuje opravu DNA.

Používá se v kosmetice a pro osobní hygienu.

>> zpět na "SPECIÁLNÍ PRODUKTY"

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.