Total Efekt Denní 50 +/- krém

50 ml / Ref  #10701 / Total Effect Day cream 50 +/-

50-day

Anti-Aging Denní krém byl vyvinut pro ochranu pleti, odložit její stárnutí a výrazně zlepšit celkový vzhled. Tím se prodlužuje životnost kožních buněk, příznaky stárnuti, výtahy tkáně. Navíc, denní krém obsahuje silné aktivní složky, které snižují hloubku vrásek a jiných věkových známek, jako jsou skvrny a zarudnutí. Denní krém pomáhá rychlému omlazení pleti, a zároveň poskytuje maximální ochranu a výživu. Pleť se stává jemnější a pružnější, s zdravější na vzhled.

Tento výrobek obsahuje nejlepší aktivní složky z francouzské laboratoře Sederma: MATRIXYL™ 3000, CHRONODYN™ a RENOVAGE™, navíc receptura obsahuje následující látky: GRANACTIVE™,  hexapeptidy, PENTAVITIN, HYASOL a mnoho dalších.

>> zpět na "TOTAL EFFECT 50+/-"

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.

   

 • MOBILNÍ OBCHOD LITOMYŠL

  17.9.2020

  Ve Dnech  17-18. 2020

  Mobilní Obchod Na Adrese :

  Smetanovo Náměstí 47 ,

  Litomyšl    

  Chcete-Li Objednat Termín Návštěvy, Zavolejte Na Číslo:

  Mob: 608 869 060

  Gabriela Vrbková