Moraz-logo3  

Moraz. Přirozeně. Účinné.

Moraz Medical Herbs je Izraelská společnost, která se specializuje na vývoj a výrobu nelékařských zdravotnických kosmetických přípravků na bázi extraktů léčivých bylin. Výrobky MORAZ se úspěšně prodávají po dobu 25 let v Izraeli a po celém světě.

 Na základě unikátní metody extrakce léčivých bylin a především polygonů (rostlina, která roste v oblasti organického růstu v Galileji a údolí Jezreel) Moraz dokázal vyvinout sérii produktů, které řeší řadu kožních problémů, chrání a živí pokožku. Díky rozsáhlým zkušenostem s technologií know-how, získané v průběhu mnoha let práce MORAZ laboratoří, byly vyvinuty vynikající přípravky s extrémně vysokou koncentrací bylin (65% - 100%).

POLYGONUM:

(Truskavec ptačí)

  • Posiluje vitalitu, zpomaluje stárnutí.     

  • Má protizánětlivé účinky.

  • Příznivě působí na ledviny, játra a žadulek, posiluje kosti, vazivo a svaly.

  • Prospívá kondici vlasů.

 

Velký důraz klade společnost na výrobu léků pro děti od 1 měsíce - šampóny, krémy, nezásaditá mýdla- s ohledem na všechny problémy dětství: suchost, opruzeniny, podráždění, svědění.

A samozřejmě, společnost má svoji "zálibu" - sérii KinCare, což jsou přírodní prostředky, které účinně eliminují vši a zabraňují jim v rozmnožování. Již nejen izraelští spotřebitelé, ale i rodiče v mnoha jiných zemích světa vědí, že tyto léky jednají rychle a bezbolestně, nepřinášejí diskomfort jejich dětem a skvěle se postarají o jejich vlasy.

Stručně řečeno, při koupi léčivých produktů MORAZ, se můžete spolehnout na její vysokou kvalitu, efektivní výsledky a novotu pozitivních změn.