Maska na vlasy

350 ml / Ref # M6006 / Hair Mask

Hair-mask_3

Truskavcová maska pro suché a poškozené vlasy.

Bylinná intenzivní maska pro léčbu a restrukturalizaci velmi suchých, poškozených vlasů a pro vlasy oslabené úpravami, jako je například: barvení, bělení, trvalá ondulace a žehlení.

Aktivní složky:

65% výtažek z truskavce.

Použití:

po umytí vlasů šamponem, naneste masku na vlasy a jemně masírujte vlasy konečky prstů. Nechte působit po dobu 10-15 minut, můžete si vlasy mezitím zabalit do ručníku. Opláchněte  vodou a vysušte ručníkem.

 

Poznámka: pro obnovu velmi suchých a poškozených vlasů, se maska doporučuje používat 2-3 krát týdně. Poté, co se zviditelní zlepšení, postupně snižujte počet použití na jednou týdně. Vhodný pro léčbu a rehabilitaci všech typů vlasů. Truskavcová maska na vlasy je komplementární k Moraz bylinným šamponům, které pomáhají posílit vlasové kořínky a ošetřit vlasovou pokožku.

 

 >> zpět na HAIR PRODUCTS

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.