All

Elegantní dárková sada obsahuje dva přírodní kosmetické produkty pro výživu pokožky /   Ref # M5012

 • Body Lotion,  přírodní tělové mléko na bázi extraktu polygonům, obohacené o jojobový olej. Zlepšuje pružnost pokožky, chrání suchou a popraskanou pokožku a poskytují dlouhodobě změkčení a hydratací pleti.

 • Hand Cream krém na ruce na bázi léčivé rostliny polygonům. Přirozené účinné látky chrání pokožku rukou a udržují jé měkkou a příjemnou na dotek

  .Gift-body

Elegantní dárková sada obsahuje dva přírodní kosmetické produkty pro péče o normální až mastnou pleť. /   Ref # M5013

 24 hrs. Facial Cream Kit

 • Přírodní denní krém  pro normální až mastnou pleť.    50 ml                           Denní krém na bázi Polygonům a přírodních oleje zajišťuje hladký vzhled a měkký pocit na pleti. Vyrovnává balance a vyživuje pleť obličeje a krku.
  Aktivní složky 80% Polygonům extrakt, olej z pšeničných klíčků, vitamin E.

 •  Noční krém pro normální až mastnou pleť. Tento krém pomáhá při regeneraci buněk pleti a zanechává na pokožce příjemný pocit. Obsahuje výtažek z rozmarýnu a Polygonům.

  .Gift-oily_2

   

Elegantní dárková sada obsahuje dva přírodní kosmetické produkty pro péče o suchou pleť /   Ref # M5014

24 hrs. Facial Cream Kit

 • Přírodní denní krém pro suchou pleť. 50 ml . Denní krém na bázi Polygonům a přírodních oleje pro vyhlazení, výživu a zvlhčení pleti. Vyvažují strukturu pokožky obličeje a krku. Aktivní složky: 75% polygonům extrakt, olej z pšeničných klíčků, vitamin E.

 • Noční krém pro suchou pleť. Tento krém zklidňuje a zjemňuje pokožku obličeje. Oživuje, omlazuje a osvěžuje unavenou pleť. Obnovuje přirozený tón a pomáhá při regeneraci kožních buněk. Aktivní složky jsou: meduňka, rozmarýn, vitamin E.

   .Gift-oily_2

>> na Moraz Galilee Medical Herbs 4Q-2016