Herbalisté - Profesionální řada péči o vlasy

na základě léčivých rostlin

Herbaliste-2

Herbalisté, když se příroda setká s technologií
Série profesionální péče o vlasy založená na bylinách.

Výrobky Herbalisté jsou založeny na koncentrovaných bylinných extraktech, o nichž je známo, že mají léčivé vlastnosti, které působí na ošetření a obnovu vlasů a pokožky hlavy, pro dosažení zdravého, lesklého a krásného vzhledu vlasů.

Chemestry

Přírodní šampon pro suché vlasy

500 ml / Ref # H6001

Herbal Shampoo for Dry Hair

Blue-shampoo

Přírodní šampon pro normální až mastné vlasy

 500 ml / Ref # H6002

 Herbal Shampoo for Normal to Oily Hair

Blue-shampoo

    První série bylinné péče o vlasy na bázi fytoterapie na světě byla poprvé spuštěna v roce 2015. Léčivé rostliny prokázaly účinnost při předcházení různým problémům s vlasy a při zajišťování přirozené reakce vlasů na jejich opotřebení.

Rostliny pomáhají čistit a zjemňovat vlasy, jsou bohaté na minerály a aminokyseliny, které pomáhají chránit vlasy před poškozením vnějším prostředím a povětrnostními vlivy, pomáhají při léčbě a opravě poškozených vlasů a poskytují ochranu vlasové pokožky pro zdravé, vyživené a krásné vlasy.

Bylinkový kondicionér

na vlasy 500 ml

500 ml / Ref # H6003

Herbal Conditioner

Blue-shampoo

 

Přírodní  sprej balzam pro rozčesání vlasů 250 ml

250 ml / Ref # H6007

Herbal Detangler Spraj

Sprej

Sérum na vlasy

250 ml

250 ml / Ref #

 Herbal Hair Repair Serum

Herbaliste-serum

Bylinné ošetření podporuje přirozený růst vlasů: stejně tak, jak vlasy rostou přirozeným způsobem -  i optimální ošetření vlasů je založeno na přírodních zdrojích.

Herbaliste - Maska na vlasy 

500 ml / Ref # H6006

Herbal Hair Mask

Maska

 

Bylinné ošetření vlasů a pokožky hlavy

10 v 1 / Ref # H6010

Herbal Hair and Scalp treatment

Sculp

Unikátní technologie pro extrakci bylin:
Sériové produkty byly vyvinuty po studii, která zkoumala výhody používání bylinných extraktů pro péči o vlasy. Řada se vyrábí pomocí jedinečné technologie pro extrakci léčivých rostlin, které se pěstují na plantážích pomocí jedinečných a tradičních metod. Vlastnosti rostlin jsou zachovány v extrakčním procesu, což má velký význam v průběhu zpracování. Extrakce zvyšuje účinnost každé aktivní rostlinné složky, ale šetrným a neagresivním způsobem, takže fungují nejlépe. Synergie a kombinace různých rostlinných extraktů v řadě produktů umožňuje efektivnější působení.

Výrobky této řady jsou vhodné pro všechny typy vlasů a pomáhají s problémy jako jsou: lupy, mastné vlasy, velmi suché vlasy, poškozené vlasy a podrážděná pokožka hlavy a lze je bezpečně používat i po chemickém ošetření (jako je žehlení a barvení). Hned po první aplikaci jsou vlasy příjemné, snadno rozčesatelné a plné vitality. Při pravidelném používání můžete sledovat, že je pokožka hlavy čím dál, tím zdravější a vlasy krásné a lesklé.

Katalog HERBALISTE KE STAŽENÍ:

Herbaliste-cz

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.

   

 • MOBILNÍ OBCHOD LITOMYŠL

  17.9.2020

  Ve Dnech  17-18. 2020

  Mobilní Obchod Na Adrese :

  Smetanovo Náměstí 47 ,

  Litomyšl    

  Chcete-Li Objednat Termín Návštěvy, Zavolejte Na Číslo:

  Mob: 608 869 060

  Gabriela Vrbková