Anti Ageing gel + SPF-30 PA + Inca Inchi & Dunaliella

Gel pro normální až suchou pleť

50 ml / Ref # M80014 / Anti Ageing gel + SPF-30 PA + Inca Inchi & Dunaliella 

87012-moraz-pluss-anti-age-gel-430x529

Hypoalergenní pleťový gel proti stárnutí na bázi oleje ze semínek Inca Inchi a extraktu ze zelené řasy Dunaliella Salina. Obsahuje mastné kyseliny a unikátní komplex esenciálních antioxidantů a vitamínu E, který je známý svými vynikajícími vlastnostmi proti stárnutí.  

Popis produktu: bylinné účinné látky přispívají k regeneraci a rehabilitaci pleti a pomáhají snižovat výskyt jemných linií a vrásek, zároveň také zvyšují hustotu pleti, vyhlazují strukturu pokožky a zlepšují elasticitu.

Obsahuje silný SPF-30 PA ++ faktor, který poskytuje účinnou ochranu UVA / UVB před škodlivými paprsky. Lehká textura se rychle vstřebává do kůže.

Pokožka je hladká, zářivá, revitalizovaná a vypadá viditelně zdravěji.

 Použití: naneste gel na čistou pokožku jemnými pohyby. Doporučuje se používat samostatně nebo po aplikaci hydratačního denního krému, zejména před vystavením slunci.

>> zpět na "MORAZ +" - Beauty line

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.