Černá Anti-Ageing bylinná pleťová maska

4 x 18 ml / Ref # M8008 / Anti Ageing Facial mask 4 in 1

Aa-maska

 Jednorázová černá maska Anti-Aging bylinná pleťová maska na bázi granátového jablka a extraktů z truskavce. Poskytuje hloubkovou výživu a pevnost a opravuje poškozenou pokožku.

100% přírodní aktivní složky jsou bohaté na antioxidanty, které chrání pokožku a zvyšují její elasticitu. Pokročilý bylinný přípravek obsahuje bílkoviny a hydratační složky, alfa-hydroxylové kyseliny a vitamíny A a E, které podporují produkci kolagenu, zvyšují regeneraci kožních buněk, pomáhají snižovat vrásky a pomáhají udržet vzhled pokožky mladistvý, hladký a zdravý. 

  Popis produktu:

Maska obsahuje: filtrát hlemýždího sekretu , hydrogenovaný ricinový olej, zvlhčující peptidy, mořské řasy.

 Použití: 

Před aplikací očistěte a osušte pokožku. Obsah sáčku před otevřením zlehka promněte. Otevřete masku a opatrně ji aplikujte rovnoměrně na povrch celého obličeje. Ponechte působit asi 20 minut před odstraněním masky. Zbytkovou kapalinu jemně rozprostřete na obličej a krk, dokud není zcela absorbována nebo opláchněte vodou. Používejte jednou týdně.

 

 >> zpět na "MORAZ +" - Beauty line

 

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.