2_2Organická síla rostlin

Moraz používá 15 rostlin původem z Izraele ve svých produktech, nejpozoruhodnější mezi nimi je Polygonům (truskavec), granátové jablko, heřmánek, achillea, bambucké máslo.

Rostliny jsou pěstovány organicky, bez použití jedovatých sprejů, pod dohledem odborného oka personálu firmy. Unikátní klima a půda Izraele činí tento region ideální pro pěstování bylinných rostlin, které se pěstují ve vynikajících podmínkách, s optimálními biochemickými vlastnostmi.

Řada produktů Moraz + kombinuje pečlivě vybírané bylinky, jejichž cílem je obnova vitality pleti, zvýšení její schopností obnovit a udržet svoji pružnost.

Pomegranat_3Granátové jablko

Silný antioxidant s anti-aging účinkem, které neutralizují volné radikály produkované slunečním zářením a jiné škodlivé prvky. Poskytuje vynikající ochranu proti viditelných známek předčasného stárnutí, jako je suchost, napjatost, jemné linky a stařecké skvrny. Podporuje regeneraci kožních buněk a zlepšují pružnost, zvyšuji vitalitu pleti a přirozený vzhled. I když je granátové jablko z téměř 80 % tvořeno vodou, najdeme ve zbylých 20 % o to zajímavější látky, především pak sodík, draslík a vitamin B1, B2 a B3.

Dále  celkově reguluje krevní tlak. Umí pořádně nabudit imunitní systém. Upravuje zažívání a trávení.

Polig_3

Polygonům

 Moraz se specializuje v pěstování jedinečné rostliny v Galileji: Polygonům, rostlina z čeledi rdesnovitých více známá jako truskavec či křídlatka, obsahuje přírodní antioxidační a antibakteriální látky, které dokáží opravovat tkáně a podporují hojení ran. Většina produktů  firmy obsahuje tuto látku. Polygonum se vyskytuje v jiných zemích a kulturách, ale kmen, pěstovaný v Izraeli, má vyšší léčivé vlastnosti, než jiné kmeny ve zbytku světa kvůli klimatu, atmosféře a minerálním látkam v galilejské půdě.

Achilea_3

Achillea millefolium (Řebříček)

Účinné látky: různé typy seskviterpeny, derivát kyseliny salicylové, borneolem, azuleny, flavonoidy, alkaloidy, kafru. Vlastnosti: adstringentní, hypotenze, protihorečné, protizánětlivá, křečím.  Zachází s poškozenou, zraněnou a infikovanou kůží a vředy. Má hypotenzivní účinky, snižuje krevní tlak, balancuje teplotu, zpomaluje metabolickou aktivitu, proti křečím. Zpevňuje a obnovuje správný tón tkání. Má protizánětlivé, antibakteriální, antimykotické a antiseptické účinky. 

Camumile_3Heřmánek

Heřmánek je nejlepší zklidňující rostlina na světě.

Heřmánek má nesmírně uklidňující účinky, Jeho protizánětlivý, protikřečový a protiinfekční účinek dokáže prospět celému tělu - vně i uvnitř. Užívá-li se heřmánek vnitřně, tiší žaludeční nevolnosti, uvolňuje křeče a zklidňuje nervy. Účinkuje však také zevně na kůži a sliznici dutiny ústní i oční, zklidňuje vyrážky, bolesti a záněty v krku.

Heřmánkové krémy rovněž zmírňují sluneční spáleniny a některé ekzémy. Ať už užíváte heřmánek zevně nebo vnitřně, žádné vedlejší účinky nejsou známé. Léčivé vlastnosti rostliny heřmánku jsou částečně spojeny s prchavými oleji, které obsahují složku zvanou apigenin.

Shea_3

 Bambucké máslo

Bambucké máslo je dokonalou zkrášlující složkou, kterou ženy v subsaharské Africe používají k výživě a ochraně jejich pokožky a vlasů

 Bambucké máslo se získává z velkých hnědých ořechů afrického stromu Shea tree . Je také známo pod názvem Shea butter.

Bambucké máslo příznivě působí na pokožku, kterou hydratuje, vyživuje, zjemňuje a chrání proti nepříznivému počasí. Obsahuje vitamíny A, E a F, které se v kosmetice často používají jako zkrášlující složky. Dále obsahuje nenasycené mastné kyseliny a jeho steroly, které zvláčňují pleť. Používá se jako krém na ruce a na pokožku těla, nebo se přidává do různých kosmetických přípravků.

>> zpět na "MORAZ +" - Beauty line

Hledat

 • MOBILNÍ OBCHODY

  31.12.2020

  VÁŽENÍ PŘÁTELÉ!

  RÁDI PŘIVÍTÁME VÁS V NAŠÍCH MOBILNÍCH OBCHODECH S KOSMETIKOU Z IZRAELE.

  KAŽDÉMU NÁVŠTĚVNÍKU DÁVÁME PŘÍLEŽITOST KE KOUPI JAKÝCHKOLI PRODUKTŮ ZNAČEK ABSOLUTE CARE, JEUNESSE, MORAZ MEDICAL HERBS A SEA OF SPA.

  PO CELÝ PRŮBĚH AKCE PLATÍ SPECIÁLNÍ CENY A SLEVY.

  S NÁMI MŮŽETE OSOBNĚ VYZKOUŠET NEJNOVĚJŠÍ PRODUKTY ROKU 2019, ZÍSKAT PROFESIONÁLNÍ OSOBNÍ RADY A DOPORUČENÍ, KOUPIT JEDINEČNÉ DÁRKY "POD VÁNOČNÍ STROMEČEK" PRO SVOU RODINU A BLÍZKÉ.

  TĚŠÍME SE NA VÁS!

  VB FOR YOU TÝM.